Od kuchni

Dlaczego KuchennePasje.pl?

Blog KuchennePasje.pl powstał ponieważ chcemy wzbudzić Twoje zainteresowanie dobrym i zdrowym jedzeniem. Poza sprawdzonymi przepisami na smaczne i zdrowe dania pragniemy się z Tobą podzielić naszym bogatym doświadczeniem. Postaramy się przekazać Tobie naszą wiedzą dotyczącą świadomego wyboru produktów oraz miejsc, gdzie produkty te można znaleźć w Warszawie, Jeleniej Górze i okolicach. Na blogu będziemy również przeprowadzać subiektywne testy produktów dostępnych na sklepowych półkach.

Jeśli chciałbyś wiedzieć jak przygotować soczystego burgera, co poza śmietaną znajduje się w „śmietanie”, dlaczego wybrać prawdziwą laskę wanilii zamiast cukru wanilinowego oraz jaka jest różnica między mięsem krów rasy mięsnej a wołowiną dostępną w sklepach to zachęcamy do zapoznania się z naszymi postami.

Zapraszamy gorąco do dyskusji i podzielenia się wiedzą. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę oraz liczymy na Twoje pomysły i podpowiedzi.

Poza fotografią kulinarną zachęcamy do odwiedzenia stron z fotografią rodzinną, dziecięcą oraz portretową Klaudia Cieplińska a także z fotografią ślubną Fotografia Uroczystości Ślubnych. Usługi fotograficzne oferuję w Jeleniej Górze, Wrocławiu i okolicach. Fotografia ślubna to również Jelenia Góra, Wrocław oraz Warszawa a także inne miasta w całej Polsce i za granicami.

Klaudia i Cezary

[propozycje_postow]

Dodaj komentarz